Selmapostherald.com

Friday February 9 2018 was the deadline set for democratic candidates to qualified to run for office. Several citizens qualified for local and state positions.  The big surprise was the last minute announcement by state Senator Hank Sanders that he will not seek another term and encouraged his daughter Malika Sanders Fortier to qualify to run for the seat. A copy of the statement and a list of candidates for Democratic  offices is below.

SENATOR HANK SANDERS

NOT RUNNING FOR REELECTION


Friday, February 9th, 2018


List of Qualified Candidates for 2018

Last updated 11:59 pm 2/9/2018.


Sue Bell Cobb - Governor

Christopher A. Countryman - Governor

James Fields - Governor

Walt Maddox - Governor

Doug "New Blue" Smith

Anthony White - Governor

Will Boyd - Lt. Governor

Chris Christie - Attorney General

Joseph Siegelman - Attorney General

Lula Albert - Secretary of State

Heather Milam - Secretary of State

Miranda Joseph - State Auditor

Bob Vance, Jr. - Alabama Supreme Court, Chief Justice

Donna Wesson Smalley - Alabama Supreme Court, Associate Justice Place 4

Cara Y. McClure - Public Service Commission Place 1

Kari Powell - Public Service Commission Place 2

Robert Kennedy, Jr. - US House District 1

Lizzetta Hill McConnell - US House District 1

Tabitha Isner - US House District 2

Audri Scott Williams - US House District 2

Mallory Hagan - US House District 3

Adia McClellan Winfrey - US House 3

Lee Auman - US House District 4

Rick Neighbors - US House District 4

Peter Joffrion - US House District 5

Danner Kline - US House District 6

Terri Sewell - US House District 7

Adam Jortner - State  Board of Education, District 2

Yvette M. Richardson - State Board of Education, District 4

Jessica Fortune Barker - State Board of Education, District 8

Caroline Self - State Senate District 1

Michael L. Smith - State Senate District 2

Amy Wasyluka - State Senate District 2

Johnny Mack Morrow - State Senate District 6

Deborah Barros - State Senate District 7

Johnathan Hard - State Senate District 7

Deidra Willis - State Senate District 7

Carl Carter - State Senate District 11

Jim Williams - State Senate District 12

Darrell Turner - State Senate District 13

Jerry McDonald - State Senate 14

Laura Casey - State Senate 15

Lindsey Deckard - State Senate District 16

Rodger M. Smitherman - State Senate District 18

Priscilla Dunn - State Senate District 19

Linda Coleman-Madison - State Senate District 20

Rick Burnham - State Senate 21

Hank Sanders - State Senate District 23

Malika Sanders-Fortier - State Senate District 23

Bobby Singleton - State Senate District 24

David A. Sadler - State Senate District 25

Frank Snowden - State Senate District 25

Fred Bell - State Senate District 26

John Knight - State Senate District 26

"Coach" David Burkette - State Senate District 26

Nancy Carlton Bendinger - State Senate District 27

Billy Beasley - State Senate District 28

Jason Fisher - State Senate District 32

Michael R. Cooley - State Senate District 33

Victor Tshombe Crawford - State Senate 33

Vivian Figures - State Senate District 33

Tom Holmes - State Senate District 35

Brandon Willcutt - State House District 1

Lora Kay Morrow - State House District 2

Chad Young - State House District 3

Juanita Allen Healy - State House District 4

Brian D. Williams - State House District 5

Kenneth A. Brackins - State House District 7

Rebecca Browne - State House District 8

Billy Jackson - State House District 8

Clay New - State House District 8

Terrie Jones Savage - State House District 9

J.B. King - State House District 10

Clifton Miller - State House District 10

Suzanna Coleman - State House District 15

Eddie Britton - State House District 18

Samuel T. Greene - State House District 19

Laura Hall - State House District 19

Linda Meigs - State House District 20

Terry Jones - State House District 21

Bill Jones - State House District 27

Ralph Burke - State House District 28

Kyle Pierce - State House District 28

Jared Millican - State House District 29

Jared Vaughn - State House District 30

Barbara Boyd - State House District 32

Angela L. Fears - State House District 32

Seyrum Selase - State House 32

Scott Brewer - State House District 33

Nicki Arnold-Swindle - State House District 36

Charlotte A. Clark-Frieson - State House District 37

Brian McGee - State House District 38

Pamela Jean Howard - State House District 40

Emily Anne Marcum - State House 41

Carin Mayo - State House District 43

Jenn Gray - State House District 45

Felicia Stewart - State House District 46

Mary Lynn Bates - State House District 47

Jim Toomey - State House District 47

Alli Summerford - State House District 48

Veronica R. Johnson - State House District 51

John W. Rogers Jr. - State House District 52

Anthony Daniels - State House District 53

Jerome Dees - State House District 54

Jacqueline Gray Miller - State House District 54

Neil Rafferty - State House District 54

Quang Do - State House District 55

Roderick "Rod" Hampton Scott - State House District 55

Antwon Bernard Womack - State House District 55

Louise Alexander - State House District 56

Chester W. Porter - State House District 56

Merika Coleman - State House District 57

Rolanda Hollis - State House District 58

Rodney Huntley - State House District 58

Chris Davis - State House District 59

Mary Moore - State House District 59

Juandalynn Givan - State House District 60

Le'Darius Hilliard - State House District 60

Tommy Hyche - State House District 61

Will Benton - State House District 62

Amber Selman-Lynn - State House District 64

Elaine Beech - State House District 65

Marcus Caster - State House District 65

Ozelle L. Hubert - State House District 65

Susan Smith - State House District 66

Prince Chestnut - State House District  67

Jelani "Shaun" Coleman - State House 67

Thomas Jackson - State House District 68

Kelvin Lawrence - State House District 69

Kelvin Williams - State House District 69

Chris England - State House District 70

A.J. McCampbell - State House District 71

Ralph A. Howard - State House District 72

Jack Jacobs - State House District 73

Rayford Mack - State House District 74

Thad McClammy - State House District 76

Malcolm Calhoun - State House District 77

Dan Harris - State House District 77

D'Linell Finley - State House District 77

TaShina Morris - State House District 77

Christopher Turner - State House District 77

Terance "Watchdog" Dawson - State House District 78

Kirk Hatcher - State House District 78

Alvin Holmes - State House District 78

Mary Wynne Kling - State House District 79

Jeremy "J.J." Jeffcoat - State House District 81

Judy L. LaRue - State House District 80

Johnny Ford - State House District 82

Terrence K. Johnson - State House 82

Pebblin Warren - State House District 82

Jeremy Gray - State House District 83

John Andrew Harris - State House District 83

Pat "Patsy" Jones - State House District 83

Ronnie Reed - State House District 83

Berry Forte - State House District 84

Earl C. Jones - State House District 85

Dexter Grimsley - State House District 85

Kristy M. Kirkland - State House District 86

Cory Creel - State House District 88

Joel Lee Williams - State House District 89

Joanne Whetstone - State House District 90

Danielle Mashburn-Myrick - State House District 94

Maurice Horsey - State House District 96

Web Whiting - State House District 96

Adline Clarke - State House District 97

Levi Wright, Jr. - State House District 97

Napoleon Bracy, Jr. - State House District 98

Gregory Harris - State House District 99

Henry Haseeb - State House District 99

Sam Jones - State House District 99

Burton R. LeFlore - State House District 99

Franklin McMillion - State House District 99

Gregory Parker - State House District 99

Herman Thomas - State House District 99

Rico Washington - State House District 99

Barbara Drummond - State House District 103

Arlene Cunningham Easley - State House District 104

Terri B. Lovell - Circuit Judge, 2nd Circuit

Collins Pettaway, Jr. - Circuit Judge, 4th Circuit Place 1

Mike Segrest - Circuit Judge, 5th Circuit Place 2

Steve Perryman - Circuit Judge, 5th Circuit Place 3

Joseph Boohaker - Circuit Judge, 10th Circuit Place 1

David Carpenter - Circuit Judge, 10th Circuit Place 5

Donald Blankenship - Circuit Judge, 10th Circuit Place 6

Tracie A. Todd - Circuit Judge, 10th Circuit Place 7

Marshell Jackson Hatcher - Circuit Judge, 10th Circuit Place 8

Brian Plant - Circuit Judge, 10th Circuit Place 8

Jim Hughey III - Circuit Judge, 10th Circuit Place 9

Carole C. Smitherman - Circuit Judge, 10th Circuit Place 13

Patricia Stephens - Circuit Judge, 10th Circuit Place 15

Damon T. Watson - Circuit Judge, 10th Circuit Place 15

"Pete" Johnson Davis - Circuit Judge, 10th Circuit Place 16

Linda Hall - Circuit Judge, 10th Circuit Place 16

Russ Parker - Circuit Judge, 10th Circuit Place 16

Raymond P. Chambliss - Circuit Judge, 10th Circuit Place18

Janine Hunt-Hilliard - Circuit Judge, 10th Circuit Place 18

Amber Ladner - Circuit Judge, 10th Circuit Place 27

Alaric May - Circuit Judge, 10th Circuit Place 27

John R. Lockett - Circuit Judge, 13th Circuit Place 3

Karlos Finley - Circuit Judge, 13th Circuit Place 6

Roman Shaul - Circuit Judge, 15th Circuit Place 6

David Kimberley - Circuit Judge, 16th Circuit Place 3

Morgan Cunningham - Circuit Judge, 16th Circuit Place 4

Eddie Hardaway, Jr. - Circuit Judge, 17th Circuit Place 1

Jaqueline M. Hatcher - Circuit Judge, 31st Circuit Place 1

Jeff Austin - Circuit Judge, 31st Circuit Place 2

Terry Dempsey - Circuit Judge, 34th Circuit Place 1

Jack Weaver - Circuit Judge, 35th Circuit Place 1

John Graham - Circuit Judge, 38th Circuit Place 1

James H. Morgan, Jr. - District Judge, Clarke County

Jeff Brock - District Judge, Conecuh County

Paula McDowell - District Judge, Franklin County

Patrick S. Arrington - District Judge, Hale County

Timothy Evans - District Judge, Hale County

Lashunta "Shun" White-Boler - District Judge, Jefferson County Place 3

Frederic Bolling - District Judge, Jefferson County Place 3

Clotele H. Brantley - District Judge, Jefferson County Place 3

Pamela Wilson Cousins - District Judge, Jefferson County Place 3

Stephanie A. Hunter - District Judge Jefferson County Place 3

Lashunta "Shun" White-Boler - District Judge, Jefferson County Place 3

Katrina Ross - District Judge, Jefferson County Place 6

Alan Summers - District Judge, Jefferson County Place 8

Kechia Davis - District Judge, Jefferson County Place 9

Glenda Freeman - District Judge, Jefferson County Place 9

Debra Weston-Pickens - District Judge, Jefferson County Place 9

Sheila Weil - District Judge, Jefferson County Place 9

Lou Willie - District Judge, Jefferson County Place 9

Chuantae Brown - District Judge, Jefferson County Place 11

Horace Kynard - District Judge, Jefferson County Place 11

Thomas Thrash - District Judge, Jefferson County Place 11

Amyrtle M. Allen - District Judge, Jefferson County Place 12

Lorraine Pringle - District Judge, Jefferson County Place 12

Adrian Johnson - District Judge, Lowndes County

Ashley Smith - District Judge, Lowndes County

Vince Deas - District Judge, Marengo County

Laura R. Grantham - District Judge, Monroe County

Donna Silcox - District Judge, Monroe County

Philip Sanchez - District Judge, Monroe County

Pamela Robinson Higgins - District Judge, Montgomery County Place 2

Laura Clemons - District Judge, Montgomery County Place 3

Tiffany McCord - District Judge, Montgomery County Place 3

Robert Bryant - District Judge, Perry County

Danny Carr - District Attorney, 10th Circuit

Raymond L. Johnson, Jr. - District Attorney, 10th Circuit

Paige Smith - Circuit Clerk, Barbour County

Rashawn Harris - Circuit Clerk, Bullock County

Mattie Gomillion - Circuit Clerk, Butler County

Stephanie Cave - Circuit Clerk, Choctaw County

Candace Jenkins - Circuit Clerk, Choctaw County

Berneta Stallworth - Circuit Clerk, Clarke County

Deanna Douthit Thomas - Circuit Clerk, Colbert County

David Jackson - Circuit Clerk, Conecuh County

Jeannie Gibson - Circuit Clerk, Crenshaw County

Christmas Green-Williams - Circuit Clerk, Dallas County

Lynnethia Robinson - Circuit Clerk, Dallas County

Pam Simpson - Circuit Clerk, DeKalb County

John Robert Fountain - Circuit Clerk, Escambia County

Samantha Howard - Circuit Clerk, Fayette County

Anita Morgan Scott - Circuit Clerk, Franklin County

Debra D. Blackmon - Circuit Clerk, Greene County

Veronica Morton-Jones - Circuit Clerk, Greene County

Catrinna Long Perry - Circuit Clerk, Hale County

Karen Dunn Burks - Deputy Circuit Clerk Bessemer Division, Jefferson County

Lakita Hall-Wright - Deputy Clerk Bessemer Division, Jefferson County

Jackie Anderson-Smith - Circuit Clerk, Jefferson County

Sarah E. "Sarah Beth" Conkle - Circuit Clerk, Jefferson County

Cheri Adams Gardner - Circuit Clerk, Jefferson County

Venetta Lee - Circuit Clerk, Jefferson County

Stephanie J. Muhammad - Circuit Clerk, Jefferson County

Thomas W. Parchman, III - Circuit Clerk, Jefferson County

Eyrika L. Parker - Circuit Clerk, Jefferson County

Elizabeth McGowen Watkins - Circuit Clerk, Jefferson County

Ralph Young - Circuit Clerk, Jefferson County

Ruby A. Jones-Thomas - Circuit Clerk, Lowndes County

David R. Love Jr. - Circuit Clerk, Macon County

Kenny Freeman - Circuit Clerk, Marengo County

Wesley Hines - Circuit Clerk, Monroe County

Bob McMillan - Circuit Clerk, Monroe County

Gina Ishman - Circuit Clerk, Montgomery County

Quavelyn Pryor Coleman - Circuit Clerk, Perry County

Mia Jacobs-Turner - Circuit Clerk, Perry County

Jamaal O. Hunter - Circuit Clerk, Perry County

Chadrick Moore - Circuit Clerk, Perry County

Marcia Cade- Circuit Clerk, Russell County

Jody Sellers - Circuit Clerk, Russell County

DeVon James - Circuit Clerk, Sumter County

Angie Achterhof - Circuit Clerk, Tuscaloosa County

Valerie Knapp - Circuit Clerk, Washington County

Tera A. Whigham - Circuit Clerk, Washington

Carolyn D. Posey - Circuit Clerk, Wilcox County


Kayla Sloan - SDEC 1

Will Boyd - SDEC 1

Caroline Self - SDEC 2

Lloyd W. Love, Jr. - SDEC 2

Julie Fisher Dean - SDEC 3

Charles E. Satchel - SDEC 3

Jo Ann Cummings - SDEC 4

Hanu Karlapalem - SDEC 4

Lois L. Scott - SDEC 5

Adam Keller - SDEC 5

James Lucas - SDEC 5

Amy Shadoin - SDEC 6

Michael Smith - SDEC 6

Kenneth A. Brackins - SDEC 7

Ernestine Elliott - SDEC 8

Rex Cheatham - SDEC 8

Susan Waugh - SDEC 9

George Hearring - SDEC 9

Lisa Handback - SDEC 10

Wade Lipscomb - SDEC 10

David James Mackey - SDEC 10

Jake Morrison - SDEC 10

Rhonda White Jett - SDEC 11

Edwin Carter - SDEC 11

Tabatha D. House - SDEC 12

Nicholas J. Shabel - SDEC 12

Roxanne Turner - SDEC 14

Christopher Lee Turner - SDEC 14

Karen Dunn Burks - SDEC 15

Sherrina V. Rice - SDEC 15

William "Bill" Blackman, Jr. - SDEC 15

Eric S. Burks - SDEC 15

Ken King - SDEC 15

Judith C. Taylor - SDEC 16

Jim Spearman - SDEC 16

Susan E. Cobb - SDEC 17

Carter Berry - SDEC 17

Yvonne Foster - SDEC 18

Eddie Britton - SDEC 18

Kelsey R. Greene - SDEC 19

Laura Hall - SDEC 19

Dana Minor - SDEC 19

Corrie Wikoff - SDEC 19

Samuel T. Greene - SDEC 19

Susan C. Brown - SDEC 20

Cindi Cassis Branham - SDEC 20

David Meigs - SDEC 20

Tom Ryan - SDEC 20

Eddie Sherrod - SDEC 20

Barbara Bryant Cady - SDEC 21

Sandra L. Rhodes - SDEC 21

Matthew Brown - SDEC 21

R.J. Rhodes - SDEC 21

Nancy Worley - SDEC 22

William L. Krause - SDEC 22

John Lawson Robinson, Jr. - SDEC 23

Mary Garner Robinson - SDEC 23

Kathy Lauderdale - SDEC 24

James May - SDEC 24

Ulysses Grant Williams Jr. - SDEC 24

Benard Simelton - SDEC 25

Dana J. Davis - SDEC 26

Gayla Wynn - SDEC 27

Sanchez Watkins - SDEC 27

Ralph Burke - SDEC 28

James Parker, Jr. - SDEC 28

Edwin L. Rudd - SDEC 28

Sheila Gilbert - SDEC 29

Clifford A. (Cliff) Andrews - SDEC 29

Charlene McCoy - SDEC 30

Jared B. Arnold - SDEC 30

S. Kathleen Kirkpatrick - SDEC 31

Rodney Lee Lindsay - SDEC 31

David E. Reddick - SDEC 32

Teresa Smiley - SDEC 34

Jimmy Chavez - SDEC 34

Tina Dark - SDEC 35

Nicki Arnold-Swindle - SDEC 36

Sherry Kuntz - SDEC 36

Jesse J. Frazier - SDEC 36

Herbert Kuntz - SDEC 36

Matthew Tyson - SDEC 36

Mellie Parrish - SDEC 37

George H. Fannings - SDEC 37

Tom Garland - SDEC 37

Katie Walton - SDEC 38

Betty Barnes - SDEC 39

Darrell Turner - SDEC 39

Judy West Bell - SDEC 40

Dalton Cutter Goode - SDEC 40

Ralph Hendrix - SDEC 42

Jarralynne Agee - SDEC 43

Miranda Joseph - SDEC 43

Rafael Brathwaite - SDEC 43

Doug Hoffman - SDEC 43

Brandy Duncan - SDEC 44

Dawn DuPree Kelley - SDEC 45

Carole Marks - SDEC 45

Lyle Aarhus - SDEC 45

Julia Juarez - SDEC 46

Courtney French - SDEC 46

Ralph Young - SDEC 46

Martha Dawson - SDEC 47

Bill Dawson - SDEC 47

Louise New Jones - SDEC 48

Jim Sturdivant - SDEC 48

Phyllis Parker - SDEC 49

Cheryl Patton - SDEC 49

Fred Lynch - SDEC 49

Carrie Goza - SDEC 50

Carl Carter - SDEC 50

Myisha Davis - -SDEC 52

John W. Rogers Jr. - SDEC 52

Rodger M. Smitherman - SDEC 52

Violet Edwards - SDEC 53

Anthony Daniels - SDEC 53

Troy L. Garner - SDEC 53

Brit Blalock - SDEC 54

Patrica Todd - SDEC 54

Brian Cash - SDEC 54

Elias Hendricks, Jr. - SDEC 54

Alex Smith - SDEC 54

Bacarra Sanderson Mauldin - SDEC 55

Yvette M. Richardson - SDEC 55

Roderick "Rod" Hampton Scott - SDEC 55

Keith Williams - SDEC 55

Kimberly Alexander - SDEC 56

Louise Alexander - SDEC 56

Priscilla Dunn - SDEC 56

Andrew Bennett - SDEC 56

Grover Dunn - SDEC 56

Cleophus King - SDEC 56

Ves Marable - SDEC 57

Fred Plump - SDEC 57

Charlene Cannon - SDEC 58

Caleb J. Florence Sr. - SDEC 58

Demetria Young Doughty - SDEC 59

Annie Parker - SDEC 59

Michael Miller - SDEC 59

Reuben Parker, Jr. - SDEC 59

Wanda Bryant - SDEC 60

Linda Coleman-Madison - SDEC 60

David Russell - SDEC

Everette W. Sperling - SDEC 60

Sue Thompson - SDEC 61

Herbert Lavender - SDEC 61

Jeff Thompson - SDEC 61

Curtis L. Travis - SDEC 62

Helen Wilson Smith - SDEC 63

Stan Glascox - SDEC 63

Rosie Howze - SDEC 65

Regina J. Watson - SDEC 66

Joseph N. Watson - SDEC 66

Nancy Gardner Sewell - SDEC 67

David Hodo - SDEC 67

Terrell Marshall - SDEC 67

Barbara Turner - SDEC 68

Monica Arrington - SDEC 69

Allyson Holland - SDEC 69

JoCeleste Pettway - SDEC 69

William Pompey - SDEC 69

John White - SDEC 69

Donna Foster - SDEC 70

Beatrice Pearson - SDEC 70

Eva Lewis Prewitt - SDEC 70

Christopher John England - SDEC 70

Paul W. Sanders Sr. - SDEC 70

Bettye Maye - SDEC 71

Nick Underwood - SDEC 71

Johnnie Mae Scott - SDEC 72

Arthur Crawford, Sr. - SDEC 72

John Zippert - SDEC 72

Teresa Stafford - SDEC 73

Jack Jacobs - SDEC 73

Tyna Davis - SDEC 74

Warren Davis - SDEC 74

Zack Buckner - SDEC 75

Tammy Knight Fleming - SDEC 75

Porcia Bradford Love - SDEC 75

Thomas G. Brown - SDEC 75

Carol W. Pool - SDEC 75

Courtnee' R. Bell - SDEC 76

Kimberlin L. Love - SDEC 76

Fred F. Bell - SDEC 76

Wilson Blount - SDEC 76

Tony Q. Cobb, Jr. - SDEC 76

Greg Griffin, Jr. - SDEC 76

Phyllis Harvey-Hall - SDEC 77

Karen Jones - SDEC 77

LaShae D. King - SDEC 77

Jimmy Jacobs - SDEC 77

Jeffrey Martin - SDEC 77

Julian McPhillips - SDEC 77

Miland F. Simpler, III - SDEC 77

Ella B. Bell - SDEC 78

Kenyatte' Hassell - SDEC 78

Alvin Holmes - SDEC 78

Laura Mirarchi - SDEC 79

Adam Jortner - SDEC 79

Jasponica Florence - SDEC 80

Judy L. LaRue - SDEC 80

J.W. Brannen - SDEC 80

Lloyd Marie Bryant - SDEC 81

Rebecca Marion - SDEC 81

Jacquelyn Carlisle - SDEC 82

Fred Gray, Jr. - SDEC 82

Patsy Boyd-Parker - SDEC 83

William Parker - SDEC 83

Rebecca Beasley - SDEC 84

Linda Christmas Garrett - SDEC 85

"Pastor" Kenneth Glasgow - SDEC 85

Calvin Dock Wilborn - SDEC 85

Kristy M. Kirkland - SDEC 86

Joel Lee Williams - SDEC 89

Beulah Cook - SDEC 90

George Cook - SDEC 90

Chelsea Cooper - SDEC 91

Peter W. (Bob) Barber - SDEC 91

Harriet Jay Hubbard - SDEC 92

Jennifer Marsden - SDEC 93

Juanita Wise - SDEC 93

Gerald Williams - SDEC 93

Marvin Wise - SDEC 93

Heather Brown - SDEC 94

Amoreena Brewton - SDEC 95

Jason Fisher - SDEC 95

Virginia Edington - SDEC 97

Christian Smith - SDEC 97

Ben Harris - SDEC 97

Jesse McDaniel - SDEC 97

Carletta Davis - SDEC 98

Napoleon Bracy, Jr. - SDEC 98

Lorenzo A. Martin Sr. - SDEC 98

Vivian Figures - SDEC 99

Helen Wright - SDEC 99

Henry Brewster - SDEC 99

James E. Buskey - SDEC 99

Henry Hasseb - SDEC 99

Willie A. James III - SDEC 99

Herman Thomas - SDEC 99

Lora E. McKee - SDEC100

Nicole Petite - SDEC 100

Charles W. Holloway - SDEC 100

Tom Holmes - SDEC 100

Russell E. McKee - SDEC 100

Pamela J. Laffitte - SDEC 101

Phillip Lambert - SDEC 101

Lula Albert - SDEC 102

Mary H. Johnson - SDEC 102

Barbara Drummond - SDEC 103

Mary Catherine Gipson - SDEC 103

Kimberly Albins - SDEC 104

Annie Gordon - SDEC 104

Patricia Lewis - SDEC 104

Darius V. Evans - SDEC 104

James O. Gordon - SDEC 104

Nancy McFarland McCall - SDEC 105